Rychlý kontakt +420 602 611 173, info@akvateraservis.cz

AkvaTeraServis - o společnosti

 

Akvaristikou a teraristikou se zabýváme již řadu let. S akvaristikou jsme začali v roce 1985 a o rok později i s teraristikou. Oboje začalo jako pěkný, ale už tenkrát časově náročný "koníček". Výběr odborné techniky byl velice omezený, ale snad i proto to bylo mnohem zajímavější. Musel tomu člověk skutečně obětovat a přizpůsobit veškerý svůj čas.

Po roce 1990 jsme se zaměřili již na vlastní pěstírnu sladkovodních ryb a navazování kontaktů a výměnu zkušeností s jinými chovateli. A právě o tyto získané letité zkušenosti se s Vámi rádi podělíme. Od roku 1994 se profesionálně zabýváme výrobou a zařizováním sladkovodních akvarijních kompletů a terarijních kompletů. Po velice dobrých odezvách se zřizováním sladkovodních akvárií jsme se rozhodli navázat kontakty i s dovozci mořské fauny a flóry a začali i se zřizováním mořských akvárií.

Náš tým pracuje jen s takovou akvarijní technikou, se kterou máme ty nejlepší zkušenosti a na kterou se Vy můžete plně spolehnout. Jedná se vždy o značkové výrobky renovovaných zahraničních (EU, USA, Israel, ..) i tuzemských firem, zabývajících se profesionálně akvaristikou či teraristikou.

Co se týká teraristiky, zde jsme dosáhli již mnoho úspěšných vlastních odchovů (plazi i obojživelníci). Taktéž jsme od roku 1986 stálými členy Teraristické společnosti Praha (www.teraristika.cz).

Považujeme za samozřejmost, že u našich akvarijních i terarijních kompletů je po dohodě možný náš pravidelný servis. Nejde nám totiž jen o to, prodat Vám techniku a živočichy, ale především o Vaši dlouhodobou spokojenost s plně fungujícím akváriem či teráriem.

Těšíme se na naši spolupráci

Tým AKVA-TERA SERVIS