Rychlý kontakt +420 602 611 173, info@akvateraservis.cz

Akvaristika

Pro dobré fungování akvária je nezbytně nutné, umět se o něj také postarat. Pro zachování stále zdravého a krásného akvária je důležité jeho pravidelné čištění a údržba (alespoň jednou za měsíc - individuální). U mořských akvárií to platí dvojnásob.
    

     K tomu potřebujete čas, akvarijní přípravky, speciální pomůcky a hlavně nemalé odborné zkušenosti. Jestliže čas ani zkušenosti nemáte, nemusíte se ihned zbavovat myšlenek na pořízení krásného sladkovodního či mořského akvária.
     Náš odborný tým se Vám rád postará kdekoliv (byt, kancelář, hotel, restaurace, ...) a kdykoliv (pondělí až neděle) o Vaše akvário tak, aby Vám sloužilo k dlouhodobé spokojenosti. Vizitkou našich pravidelných servisů je i to, že s většinou našich klientů úspěšně spolupracujeme již několik let.

     Naše firma je již dlouho jako JEDINÁ v ČR schopna provádět akvarijní servis i za pomoci profesionální potapěčské techniky (Camaro,Mares,...) a potapěčské licence (PADI). Jsme tudíž připraveni se Vám postarat i o velkoobjemová akvária, kde je část údržby nutné provádět přímo v nádrži mezi živočichy.

    Ve výbavě máme též kompletní servisní pomůcky speciálně navržené a vyrobené pro údržbu akvarijních nádrží z ACRYLÁTU !!!  S těmito profesionálními čistícími přípravky se nemusíte obávat, že by mohlo dojít k poškození (poškrábání) Vašeho acrylátového akvária.

   U nás si můžete vybrat z následujících akvarijních servisů:

-     STANDARD  -  nepravidelný (vždy dle telefonického přání zákazníka), hradí se doprava+práce+spotřebovaný materiál a akvarijní přípravky,

-     STANDARD Plus  -  pravidelný(1x za měsíc). Veškeré suché a mražené krmení - ZDARMA ! Použité akvarijní  přípravky (k úpravě vody, biostartéry a některé stopové   prvky) - jsou ZDARMA. Prováděný akvarijní servis je "ošetřen" smlouvou.

-     VIP Komplet  -  pravidelný (několikrát za měsíc), veškeré suché, mražené a živé krmení ZDARMA ! V ceně servisu je i pravidelné a CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ  doplňování ryb, rostlin či korálů. Veškerý použitý akvarijní materiál a přípravky (k úpravě vody, biostartéry,stopové prvky, léčiva) - ZDARMA. Bezplatné zapůjčení náhradní akvarijní techniky po dobu opravy. Služba - HELP LINE "24" (zjištění a odstranění případného problému do 24 hodin).  Prováděný akvarijní servis je "ošetřen"smlouvou.

V rámci akvarijního servisu zajišťujeme:

  • Kontrolu kvality akvarijní vody  -  používáme kvalitní a přesné elektronické měřící přístroje (minimalizujeme používání velice  "orientačních" akvarijních testů. Veškerá naše měření jsou pro Vás  evidována v "KNIZE ÚDRŽBY A NÁVŠTĚV" pro následná další porovnávání. Samozřejmostí je pravidelné odkalování dna a výměna vody. Taktéž Vám zajistíme i odborný chemický rozbor vody.
  • Kontrolu stavu živočichů, rostlin či korálů  -  včasným zjištěním jakéhokoliv problému  předcházíme i možné ztrátě Vašeho akvarijního "miláčka".
  • Kontrolu akvarijní techniky a interiéru  -  pravidelné čistění filtrů a interiéru. Zajištění výměny dosluhujících akvarijních a UV zářivek či HQI výbojek.V případě poruchy a následné doby v opravě zapůjčíme danou techniku - ZDARMA !!!


Máte-li zájem o naše služby, kontaktujte nás. 

 

Teraristika

  Stejně jako akvária, tak i terária a jeho obyvatelé potřebují pravidelný servis. Nejedná se jen o servis techniky (v teráriích jen osvětlení,  vytápění někde i automatické rosení) či stavu interiéru (živé rostliny, kvalita substrátu), ale hlavně o kontrolu zdravotního stavu Vašich terarijních „miláčků“. Po dohodě je tedy možno domluvit pravidelné i nepravidelné návštěvy s následnou údržbou.

     Po dobrých odezvách z loňska se opět připravuje přes léto otevření "HOTELU" pro terarijní živočichy (hadi, ještěři, želvy, ...). Po dobu Vaší dovolené se Vám postaráme o Vaše "miláčky", kteří budou pod neustálým odborným veterinárním dohledem.

Máte-li zájem o naše služby, kontaktujte nás.